Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІТАЄМО НАЦГВАРДІЙЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, 23 березня 2018 року, у військових частинах Нацгвардії Сумщини відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

На урочистих заходах, зокрема військової частини 3051, були присутні т.в.о. голови Сумської обласної державної адміністрації Микола ПОДОПРИГОРА, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій ДОРОШЕНКО, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ, в. о. міського голови Володимир ВОЙТЕНКО, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Володимир БАБИЧ, начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО, працівники управління та інші посадовці.

День національної гвардії України святкується щорічно 26 березня.

Як зазначив Микола ПОДОПРИГОРА, наші воїни щодня своєю мужністю, витримкою, згуртованістю доводять, що Україна є і буде.

Доповнюючи, Віталій ТИМОШЕНКО наголосив, що представники Нацгвардії стали учасниками доленосних для України подій, і гідно витримують усі ці події та випробування й сьогодні.

«Також я хочу передати вітання тим, хто зустрічає свято на бойових постах, у вартах та військових нарядах. Дякую за вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість Українському народові», - зазначив Віталій ТИМОШЕНКО.

Обласна влада, не залишається осторонь. Так, з обласного бюджету вже в цьому році було виділено 500 тисяч гривень, які підуть на придбання будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт приміщень у військовій частині 3051.

В ході урочистостей були вручені почесні грамоти голови облдержадміністрації кращим воїнам і працівникам Нацгвардії Сумщини.