Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРТУЄ ПРИЗОВНА КАМПАНІЯ

Сьогодні, 20 березня 2018 року, проведено розширену відеоселекторну нараду з питань організації призову громадян на строкову військову службу.

У нараді взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО, військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату Тарас ДАВИДЕНКО та заступник військового комісара Сергій ХАРЧЕНКО, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Володимир БАБИЧ, заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Надія ЛИСЕНКО, заступник директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Юрій ШТИКА, голови призовних комісій районів та міст області.

В ході наради, з питань підготовки до проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу, були заслухані голови призовних комісій, які спрацювали в цьому напрямку найгірше за результатами минулої призовної кампанії, зокрема голови призовних комісій м.Глухів, м. Охтирка, м. Шостка, м. Конотоп, м.Суми.

Під час наради Віталій ТИМОШЕНКО нагадав, що виклику до призовних комісій підлягають юнаки віком від 18 до 27 років, але відповідно до Указу Президента України до відправки у військові частини підлягатимуть призовники, яким до дня відправлення виповнилося 20 років і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Також важливим є той факт, що юнаки, які проходять строкову службу, не будуть направлятися в зону проведення АТО.

Іван БОРШОШ зазначив, що всі повинні розуміти свою відповідальність за організацію роботи щодо призову громадян як необхідного фактору в забезпеченні обороноздатності нашої держави.

«Ми всі одна команда – це наше спільне завдання.  Необхідно проводити правильну роз’яснювальну роботу, починаючи ще зі школи. Військова служба зараз суттєво відрізняється від служби яка була раніше. Наразі переваги військової служби очевидні. Тому виконання призову реальне, треба лише бути дисциплінованими та патріотично налаштованими, адже Сумщина - це патріотичний край», - підсумував Іван БОРШОШ.

За результатами проведеної наради  прийнято відповідні рішення та здійснено постановку конкретних заходів.

Нагадаємо, що планові завдання осіннього призову на строкову військову службу Сумська область виконала на 100 відсотків.