Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ЗАБЕЗПЕЧИТИ МИР І СПОКІЙ ГРОМАДЯНАМ», – МИКОЛА КЛОЧКО

Про це зазначив голова облдержадміністрації під час апаратної наради після доповіді  тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Михайла КРИВОРОТЕНКА щодо реалізації Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2016 – 2020 роки»

«У 2017 році на виконання заходів Програми виділено понад 4 мільйони гривень, з яких 970 тисяч гривень направили управлінню Служби безпеки України у Сумській області. Зокрема, за ці кошти реконструюють центр по боротьбі з кібер-злочинністю, роботи по якому планують завершити вже у цьому році», – доповів Михайло КРИВОРОТЕНКО.

За його словами, на базі цього центру планують створити серверний центр для зберігання та обробки інформації з відеокамер, що будуть встановлюватись в громадських місцях по всій області у рамках виконання розділу Програми «Безпечна область – безпечне місто». Наразі, Сумщина посідає перше місце у загальнодержавному рейтингу з розкриття злочинів: з розкриття особливо тяжких злочинів – 2 місце, крадіжок – 3 місце, тяжких злочинів та тяжких тілесних ушкоджень – 4 місце.  «Після встановлення камер відеоспостереження  правоохоронним органам вдасться ще швидше реагувати на надзвичайні ситуації в області і підвищити рівень розкриття злочинності».

Очільник області Микола КЛОЧКО звернув увагу учасників апаратної наради: «Головне, зараз ми маємо забезпечити безпеку і спокій наших громадян у мирний час. З цією метою обласна влада виділяє кошти для військових частин, які виконують свій службовий обов’язок на Сході нашої країни, для прикордонників, органів внутрішніх справ, Національної гвардії. Це наш прямий обов’язок, тому що будь-які реформи, що наразі впроваджуються у державі, не відбудуться без належного забезпечення правопорядку».

За інформацією офіційного сайта Сумської обласноє державної адміністрації