Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІТАЄМО ЖІНОК, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ В АТО

Сьогодні  7 березня 2018 року, напередодні Міжнародного жіночого дня, відбулося урочисте привітання жінок, які брали участь в АТО.

З нагоди свята жінок вітав голова Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО. До привітань долучилися начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО та голова ГО «Спілка ветеранів АТО Сумської області» Володимир ЛАВРИК.

Крім нагородження жінок, які безпосередньо брали учать в АТО, також було нагороджено  матерів та дружин учасників бойових дій. Загалом під час привітання було нагороджено п’ятнадцять жінок, трьох з них було нагороджено медалями «За відродження України».

«Багато хто з вас приєднався до волонтерської діяльності. Ви чекаєте своїх лицарів додому, поки вони воюють за нашу з вами незалежність і право жити на рідній землі. Українська жінка є не тільки коханою, матір’ю, берегинею, котра завжди і всюди оберігає свій рід, а інколи й стає воїном, коли обирає справою свого життя – служити Вітчизні. Звичайно ми хотіли б для вас, наші дорогі жінки, іншого життя. Щасливого і усміхненого. Без страху за рідних і близьких. Бажаємо вам, насамперед, саме миру», - зауважив Микола КЛОЧКО.