Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДКРИТТЯ СОЛДАТСЬКОЇ ЇДАЛЬНІ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ 3051

Сьогодні  5 березня 2018 року у військовому містечку військової частини 3051 Національної гвардії України відбулося урочисте відкриття відремонтованого приміщення солдатської їдальні.

В урочистому відкритті відремонтованого приміщення солдатської їдальні взяли участь голова Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО, голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій ДОРОШЕНКО, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО.

За ініціативи та підтримки Сумської обласної державної адміністрації з бюджету Сумського району на ремонт приміщень було виділено кошти у сумі 262 тисячі 832 гривень. З міського бюджету м. Суми були виділені кошти у сумі 138 тисяч 189 гривень.

В ході  урочистих заходів проведено огляд приміщень ,військової техніки та озброєння, а також нагородження кращих військовослужбовців.

Користуючись нагодою, Микола КЛОЧКО подякував всім військовослужбовцям за мир і спокій, що панують на Сумщині, висловив  слова щирої вдячності за героїзм, за мужність, за звитягу, патріотизм та вірність присязі.

Віталій ТИМОШЕНКО зауважив, що обласна влада не залишається осторонь і всіляко сприяє розвитку військової частини. На минулому засіданні сесії Сумської обласної ради від 02.03.2018 з обласного бюджету додатково були виділені кошти у сумі 500 тисяч гривень на облаштування цієї військової частини, у тому числі на ремонт казарми.

Користуючись нагодою Віталій ТИМОШЕНКО запросив всіх охочих громадян на військову службу за контрактом. Адже військова служба за контрактом – це надійне сьогодення та впевнене майбутнє!