Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДОПОМАГАЄМО СУМСЬКОМУ ПРИКОРДОННОМУ ЗАГОНУ

Сьогодні, 23 лютого 2018 року, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, провів робочу зустріч з командуванням Сумського прикордонного загону.

У нараді взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО, заступник начальника управління Олександр ФРОЛОВ, заступник начальника прикордонного загону Валерій ІВАНОВ та головний бухгалтер – начальник фінансово-економічного відділу Ігор ЯРОШЕНКО.

В ході зустрічі було обговорено питання організації надання прикордонникам шефської допомоги місцевими органами влади, проведення «Уроків мужності» для учнівської молоді військовослужбовцями загону та інші питання співпраці.

За результатами зустрічі сторони досягли згоди щодо продовження спільної роботи у захисті державного кордону, військово-патріотичного виховання молодого покоління.

На завершення наради Іван БОРШОШ наголосив, що взаємодія з органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями при здійсненні покладених на Державну прикордонну службу України завдань є запорукою надійної охорони державного кордону.