Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

Сьогодні, 05 лютого 2018 року, під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Боршоша І.С. відбулася нарада з вирішення питань створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів Сумської області.

У нараді взяли участь начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО, військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату полковник Тарас ДАВИДЕНКО.

У ході наради було обговорено впровадження ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту окремим верствам населення, ефективність нової організаційно-правової структури територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки.

Також зазначено, що створення таких центрів буде сприяти створенню ефективних місцевих органів військового управління з виконанням функцій щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом, впровадженню процесів рекрутингу в систему комплектування Збройних Сил України, удосконаленню організації оборонно-мобілізаційної роботи, впровадженню нової ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов’язаних, резервістів, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил та членів їх сімей тощо.