Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ПРАВОПОРЯДОК В ОБЛАСТІ

Сьогодні, 05 січня 2018 року, у приміщенні Головного управління Національної поліції в Сумській області відбулася відеоселекторна нарада щодо забезпечення публічного порядку під час Різдвяних свят.

У нараді взяли участь голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО.

Очільник області подякував за роботу правоохоронним органам Сумщини, які забезпечили громадський порядок в області під час новорічних свят і наголосив на необхідності забезпечення дотримання правопорядку і під час проведення заходів із святкування Різдва Христового.

Також голова облдержадміністрації звернув увагу керівництва прикордонних районів щодо посилення заходів безпеки на їх територіях.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Сумській області – керівник патрульної поліції Володимира БАБИЧ повідомив, що особовий склад підрозділів поліції області переведено на посилений режим несення служби  на час Різдвяних свят для забезпечення безпеки громадян.