Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВИРІШУЄМО ПИТАННЯ УПОРЯДКУВАННЯ ЗЕМЕЛЬ ОБОРОНИ

Сьогодні, 19 грудня 2017 року, відбулося засідання координаційної робочої групи з питань внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки на території Сумської області, що належать до земель оборони, їх кількісних, якісних характеристик та грошової оцінки.

У нараді взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош,  начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій Тимошенко, начальник квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава В’ячеслав Камзист та інші члени координаційної робочої групи.

У ході наради були обговорені питання щодо встановлення правонаступництва, переходу права постійного користування та речового права на земельні ділянки оборони, що знаходились у користуванні військових частин.

Спільно з квартирно-експлуатаційним відділом м.Полтава опрацювано питання формування меж земельних ділянок Міноборони.

За підсумками наради заступником голови облдержадміністрації Іваном Боршошем надано доручення щодо врахування державних інтересів стосовно земель оборони при розробці схем планування територій.