Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Обговорили ситуацію з протидією злочинності

У прокуратурі Сумської області 21.06.2017 відбулася координаційна нарада правоохоронних органів регіону з метою обговорення криміногенної обстановки та протидії злочинності.

Серед запрошених були голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко М.О. та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Тимошенко В.М.

За словами очільника облдержадміністрації дотримання правопорядку та безпеки нашого регіону є головним завданням органів державної влади. За цим напрямом повинна бути максимальна віддача та професійність з боку усіх правоохоронних органів. Незважаючи на спекулювання темою роботи правоохоронців регіону з боку окремих громадських організацій та політичних партій, під час наради обговорено позитивні показники оперативно-розшукової роботи. Адже Сумська область впродовж останніх років займає провідні позиції в державі з розкриття злочинів (3-тє місце в 2016 році, 1-ше місце в поточному році).

Окрему увагу приділено питанню встановлення камер відеонагляду в населених пунктах області.

Під час координаційної наради напрацьовано шляхи покращення оперативної взаємодії між правоохоронними органу, зорієнтовані завдання щодо протидії окремим видам злочинів, які мають тенденцію до зростання.