Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«НЕОБХІДНО НЕ ЛИШЕ ВИКРИВАТИ КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ, А Й НАЗИВАТИ КОНКРЕТНІ ІМЕНА ПРАВОПОРУШНИКІВ», - МИКОЛА КЛОЧКО

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час спільної прес-конференції за участю начальника УМВС України в Сумській області Анатолій РІЧКАЛЯ і начальника Сумського прикордонного загону Юрія РАТНІКОВА

 «Ніхто не зможе заховатися ні за високою посадою, ні за посвідченням. Бо ми прагнемо жити в іншій країні, де закон один для всіх. Період дешевого популізму пора завершувати», - звернувся очільник області до керівників правоохоронних структур.

Анатолій Річкаль повідомив, що у цьому році працівниками міліції розкрито 19 з 20 скоєних вбивств, 30 з 31 факту нанесення тяжких тілесних ушкоджень, 24 з 31 розбійних нападів. За підсумками І півріччя УМВС України в Сумській області згідно критеріїв оцінки діяльності органів внутрішніх справ України у своїй підгрупі займає 2 місце з 10 інших обласних управлінь. Кримінальні провадження за фактами підпалу автомобілів у м. Суми направлено до суду з обвинувальними актами. Щодо хуліганських дій відносно редактора однієї з обласних газет, досудове розслідування закінчено, найближчим часом справа буде спрямована до суду з обвинувальним актом.   

За словами начальника Сумського прикордонного загону Юрія Ратнікова, протягом першого півріччя цього року припинено незаконне переміщення товарів та вантажів через державний кордон України на загальну суму майже 8,4 мільйонів гривень; виявлено 31 транспортний засіб з підробленими та несправними документами, ще 17 – використовувались як засоби перевезення контрабанди; затримано за незаконне перетинання державного кордону 219 осіб, з них 14 незаконних мігрантів.