Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У Міністерстві оборони України запроваджено п’ять стандартів НАТО щодо предметів речового забезпечення

Про це сьогодні, 15 липня, поінформував журналістів під час брифінгу керівник робочої групи з питань удосконалення системи матеріального забезпечення при Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил України Костянтин ЛЄСНІК.

Він повідомив, що експерти робочої групи проаналізували існуючу систему матеріального забезпечення у Збройних Силах України, визначили проблеми і ризики та розробили нову цільову операційну модель для оптимізації системи матеріального забезпечення.

— Всі напрацювання робочої групи по мірі розробки відразу впроваджуються в систему речового забезпечення Збройних Сил України. До кінця серпня 2015 року планується завершити створення нового структурного підрозділу Міноборони – Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, який виконуватиме функції з розробки предметів забезпечення військовослужбовців, контролю якості та роботи у сфері військової символіки та геральдики, – зазначив Костянтин ЛЄСНІК.

За його словами, Міністром оборони України затверджено перелік предметів Єдиного бойового комплекту для військовослужбовців, який включає 65 предметів військової форми одягу, спорядження та засоби індивідуального захисту. Прийнято технічні умови (військові специфікації) на 22 найменування предметів форми одягу та захисні балістичні окуляри-маску.

— Відповідно до нових технічних умов оперативно проводяться закупівлі для потреб Збройних Сил України, — повідомив Костянтин ЛЄСНІК.

Крім того, за минулий місяць експертами робочої групи спільно із Центральним управлінням метрології та стандартизації Озброєння Збройних Сил України погоджено та затверджено до використання в Міністерстві оборони України перші угоди зі стандартизації в НАТО (STANAG).

Керівник проекту додав, що до кінця 2016 року нова модель матеріального забезпечення буде поширена й на інші напрями ресурсного забезпечення.

За матеріалами офіційного сайту Міністерства оборони України.