Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відбулося засідання ради ветеранів та учасників антитерористичноїоперації при Сумській облдержадміністрації

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 08.06.2015 № 292-ОД утворена рада ветеранів та учасників антитерористичної операції при Сумській обласній державній адміністрації  та затверджений її склад.

Перше засідання членів ради було організаційне, проведене 03.07.2015 у неповному складі та лише за участю представників громадських організацій Сумщини.

08.07.2015 відбулося друге засідання Ради у повному складі за результатами якого надано доручення головам райдержадміністрацій, міським головам, зацікавленим структурним підрозділам Сумської обласної державної адміністрації, силовим структурам щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції та інших осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Це і надання допомоги бійцям, які пройшли пекло війни, у вирішенні проблемних питань починаючи від матеріального забезпечення до оформлення документів, а також надання допомоги сім'ям загиблих, сім'ям, годувальники яких перебувають на сьогодні у зоні бойових дій, організації дозвілля та патріотичного виховання їх дітей.

У роботі громадської ради приймають участь представники структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, керівники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також представники громадських організацій та учасники АТО.