Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відбулася зустріч з учасниками АТО

23 грудня ц.р. у Медичному інституті Сумського державного університету відбулася зустріч викладачів та студентів зі співробітниками Управління СБ України в Сумській області, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Співробітники Управління розповіли викладачам та студентам інституту про приклади мужності й самовідданості  захисників України. Про командира підрозділу «А»  Олександра Аніщенка, який героїчно загинув поблизу м. Славянськ, поділився спогадами  його підлеглий, який також брав участь у тому бою та був поранений. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх, хто віддав життя за вільну та єдину Україну.

Особливу увагу учасники зустрічі приділили практичним проблемам надання кваліфікованої медичної допомоги в бойових умовах, організації реабілітації поранених бійців, медико-санітарному забезпеченню за сучасними стандартами.

Приємним сюрпризом для гостей та присутніх став невеликий, але щирий концерт, підготовлений студентами інституту.

За словами директора Медичного інституту Сумського держуніверситету Владислава Сміянова, такі зустрічі та спілкування сприяють об’єднанню суспільства в непростих умовах сьогодення, а також підвищенню рівня професійної підготовки майбутніх медичних працівників, які почули від гостей багато того, про що не читали у підручниках.