Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відбувся «День відкритих дверей» у Конотопському виправному центрі № 130 Державної пенітенціарної служби України в Сумській області.

17 квітня 2014 року головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами - секретар Сумської обласної спостережної комісії - Білик Ірина взяла участь у «Дні відкритих дверей», що відбувся у Конотопському виправному центрі № 130 управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області.

На заході також були присутні заступник голови Конотопської райдержадміністрації, Конотопський міський голова, представники місцевого бізнесу, засобів масової інформації, громадськості.

Присутні оглянули всі об’єкти та дільниці установи: кімнати довгострокових побачень, в тому числі і кімнату для дітей, які прибувають на побачення, відділення соціально-виховної та психологічної роботи з засудженими, банно-пральний комплекс установи, чергову частину, нову сучасну їдальню, виробничі площі виправного центру та виставку товарів, які виробляються підприємством Конотопського ВЦ (№130).

По закінченню заходу була досягнута домовленість між керівництвом управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області та місцевої влади про подальшу співпрацю щодо залучення виробничого потенціалу Конотопського  виправного центру № 130 в економіку району та області.