Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТРАТЕГІЧНІ КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ РОЗПОЧАЛИСЯ НА СУМЩИНІ

25 вересня 2018 року в Сумській області розпочалася стратегічні командно-штабні навчання з органами військового управління.

У заходах взяли участь заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» Олександр НЕСТЕРЕНКО, військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату Тарас ДАВИДЕНКО, представники  командного складу бригади територіальної оборони, яка дислокується на теренах Сумщини, представники інших військових формувань та правоохоронних органів.

Під час свого виступу  Іван БОРШОШ нагадав присутнім про  важливість проведення на високому рівні навчань з територіальної оборони, які розпочнуться вже у п’ятницю, та звернув увагу присутніх на оперативне вирішення питань які будуть виникати в ході проведення навчань.

«Громадяни Сумського регіону як завжди свідомі та патріотично налаштовані, тому під час головних для нашої області військових навчань, Сумська бригада територіальної оборони має продемонструвати не лише мужність і витривалість, а й військову згуртованість, єдність і готовність захищати свою область»,- наголосив Віталій ТИМОШЕНКО.

В ході проведення заходів опрацьовуються питання організації виконання завдань територіальної оборони, управління, взаємодії та всебічного забезпечення ведення територіальної оборони в Сумській області.