Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відбулася прем’єра документального фільму «Аеропорт»

28 травня у бібліотеці Української академії банківської справи відбувся прем’єрний показ стрічки про героїчний захист Донецького аеропорту.

Працівники управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації також долучилися до організації зазначеного заходу. Було запрошено керівників «силового блоку» області, військових частин, волонтерських організацій, учасників Антитерористичної операції.

У центрі сюжету фільму «Аеропорт» – розповіді полковника військ спецпризначення з позивним «Редут», який очолив захист міжнародного аеропорту «Донецьк» імені Сергія Прокоф'єва 1 жовтня 2014 року, та його товаришів – бійців, волонтерів, журналістів.

«Аеропорт «Донецьк» став символом спротиву всього українського народу проти агресії російських терористів, бойовиків. Цей славний подвиг буде золотими літерами вписаний у новітню історію України, в історію праведної війни українців за свою свободу і незалежність», – поділився враженнями із присутніми голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

На його переконання, у битві за Донецький аеропорт була відроджена слава українського війська, була започаткована нова могутня армія України, яку підтримує весь народ.