Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ВІДБУДУТЬСЯ КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Про це під час відеоселекторної наради поінформував заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ

«Проведення навчань обумовлені необхідністю перевірки потенціалу підрозділів територіальної оборони. Ми не можемо недооцінювати рівень загрози і повинні належним чином виконувати завдання Президента та Уряду щодо підвищення обороноздатності регіону», – зауважив Іван БОРШОШ.

За словами заступника військового комісара обласного військового комісаріату Сергія ШУЛЯКОВА, командно-штабні навчання відбудуться у два етапи. Перший пройде з 19 до 22 травня. У цей період військове командування та відповідні штаби на підставі моделювання змін в оперативній установці уточнять плани заходів з територіальної оборони та приймуть рішення щодо формування підрозділів територіальної оборони.

На другому етапі, з 5 по 12 червня, відбудеться практична фаза навчань.

«У кожній області буде проведено практичний призов на навчальні і перевірочні збори військовозобов’язаних для комплектування підрозділів тероборони. Підрозділи, що будуть сформовані на відповідній території, протягом 7-9 червня пройдуть бойове злагодження. Вони виконуватимуть завдання з охорони об'єктів інфраструктури, нестимуть службу на блок-постах при в'їздах в міста, спільно з Сумським прикордонним загоном здійснюватимуть охорону державного кордону», – поінформував
Сергій ШУЛЯКОВ.