Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відбулася нарада з питань розбудови оборонних, фортифікаційних споруд та проведення заходів з інженерного облаштування державного кордону в межах Сумської області

13.05.2015 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулася нарада  з питань розбудови оборонних, фортифікаційних споруд та проведення заходів з інженерного облаштування державного кордону в межах Сумської області. У засіданні брали участь: заступник голови Сумської ОДА Боршош І.С., начальник Сумського прикордонного загону Ільчинський Д.В., начальник відділу капітального будівництва Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Васькевич В.А., тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Криворотенко М.М., головний спеціаліст відділу оборонної та кадрової роботи управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Редько Г.Г. тощо.  

В ході наради було обговорено  питання відведення земельних ділянок, виділення будівельних матеріалів для облаштування оборонних споруд  на державному кордоні  та виділення бюджетних коштів на закупівлю та встановлення металевого сітчастого загородження поблизу пунктів пропуску через державний кордон. Поряд з іншими винесеними на порядок денний  розглянуто питання  координації дій між структурами, які виконують роботи.

За результатами проведення наради складено протокол та надано відповідні доручення.