Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

19.06.2014 заступник голови-керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош та секретар обласної спостережної комісії Ірина Білик відвідали Шосткінську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в С

19.06.2014 заступник голови-керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош та секретар обласної спостережної комісії          Ірина Білик відвідали Шосткінську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області (№66)

Під час проведення заходу було оглянуто умови проживання засуджених в кімнатах тривалих та короткострокових побачень установи, відділення соціально-психологічної служби, клуб, бібліотеку та читальну залу, виробничі потужності промислової зони, церкву, а також частину храму, що в 2011 році була передана громадськості. Взагалі, Шосткинська ВК (№66) побудована на території та базі Харлапієвого монастиря, та до сьогоднішнього дня частина релігійної споруди залишається в розпорядженні установи.

Також був проведений прийом засуджених з особистих питань, де кожен бажаючий мав змогу поцікавитись або попросити сприянні у вирішенні своїх нагальних проблем. Питання, що задавали засуджені стосувались можливостей застосування до них Закону України «Про амністію 2014», законодавчих пільг, можливості обрання місця проживання після звільнення, соціального звільнення після звільнення. На всі питання були надані вичерпні відповіді, а скарг, заяв чи нарікань з боку засуджених під час прийому не надходило.