Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Сумщина потребує нових підходів для реалізації регіональної наркополітики

Із таким твердженням одностайно погодилися всі учасники круглого столу «Формування регіональної політики – нагальна потреба сьогодення Сумщини», який відбувся 15 травня у Сумах за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Захід пройшов під головування Віктора Бобиренка - радника голови Сумської державної адміністрації з гуманітарних питань та Олексія Загребельного - керівника громадської організації «Клуб «Шанс», яка виступила ініціатором проведення «круглого столу».

На початку учасники, серед яких були представники управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи та інших структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Сумській області, управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області, представники ЗМІ, обговорили наркоситуацію в Сумській області, яка, за визначенням обласного нарколога Олексія Крупка, залишається доволі напруженою.

Також учасники круглого столу зазначили виключну роль ЗМІ у вирішенні проблем, пов’язаних з поширенням наркоманії, адже низький рівень інформованості населення щодо наслідків розповсюдження наркотичних речовин та лікарських засобів, зловживання якими може викликати наркотичну залежність, недостатня можливість отримання кваліфікованої інформації з цих питань призводять до загострення проблем.

«Ефективне вирішення комплексу зазначених проблем можливе лише за умови консолідації зусиль та загальної координації дій всіх державних та недержавних інституцій, які працюють в напрямку протидії поширенню наркоманії в Сумський області» - зазначив Віктор Бобиренко.

Підводячи підсумки круглого столу, учасники обговорили та затвердили резолюцію, яка закріпила наміри її підписантів виступити з ініціативою розробки та затвердження Програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотиків та забезпечення медико-соціальної допомоги наркозалежним у Сумській області на період 2014 - 2016 роки.

Така Програма повинна визначити систему заходів, спрямованих на вдосконалення профілактики наркоманії, лікування і реабілітації наркозалежних осіб та посилення боротьби з незаконним обігом наркотиків у Сумській області.

Проект Програми буде доступним для широкого громадського буде винесено на  обговорення громадськості в найближчий час з можливістю внесення пропозицій та доповнень усіма зацікавленими сторонами.