Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОБОЧА ПОЇЗДКА ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЯЧЕСЛАВА ПЕЧЕНЕНКА ДО ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

11 березня 2021 року за дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації Василя ХОМИ, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО з робочою поїздкою відвідали управління Державної міграційної служби України у Сумській області.

Основною метою робочої поїздки було ознайомлення з матеріальною базою, завданнями та функціями, які покладені Управління.

Куратор правоохоронних органів також ознайомився з процедурою надання адміністративних послуг громадянам та можливими проблемними питаннями, що можуть виникати під час їх надання.

Також під час візиту Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та начальник управління Державної міграційної служби України в Сумській області Дмитро КОСТЄННІКОВ обговорили міграційну ситуація в області, результати роботи у сфері документування біометричними документами громадян, тощо.

Під час робочої поїздки, керівництво Управління презентувало присутнім можливості з оформлення та використання ID-картки з кваліфікованим електронним підписом, а також ознайомили з перевагами використання біометричного документа.

«Управлінням Державної міграційної служби України в Сумській області спільно з органами місцевого самоврядування на належному рівні та висококваліфіковано виконують свої безпосередні завдання» - на цьому наголосив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО.