Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Заступником начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації здійснено робочу поїздку до Білопільського району

Напередодні свят заступником начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Криворотенком М.М. 06.05.2015 було здійснено робочу поїздку до Білопільського району з метою перевірки підготовки району до відзначення 70-ї річниці Дня Перемоги, а також контролю за діяльністю районної державної адміністрації в сфері соціально-економічного розвитку регіону, зокрема ситуації з оформленням соціальних пільг, з аграрним сектором, з виконанням бюджету тощо. Під час здійснення поїздки було проведено робочі зустрічі з головою адміністрації Дурноп’яном В.І. та керівником апарату Васильченком Ю.М., обговорено основні напрямки роботи державної адміністрації, проблеми та шляхи їх вирішення.

Також було відвідано місцевий Меморіал Пам’яті учасників Другої світової війни, оглянуто його стан та підготовку до проведення урочистостей. Загалом всі об’єкти перебувають в хорошому стані (проведені ремонтні та оздоблювальні роботи), прилегла територія прибрана та впорядкована.

Разом з тим, було прийнято участь в урочистому заході, присвяченому поздоровленню ветеранів Другої світової війни, який проходив в Білопільському будинку культури, під час якого зі словами вдячності та побажаннями до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації та заступник начальника управління.