Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведено засідання колегії Сумської обласної державної адміністрації

30.07.2014 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації під головуванням В.П. Шульги  проведено розширене засідання колегії. На даному засіданні були присутні: начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Румянцев О.В., Сумський обласний військовий комісар Бондаренко В.О., начальник управління Міністерства внутрішніх справ України у Сумській області Річкаль А.Я., начальник Сумського прикордонного загону Лисак П.П., керівники правоохоронних та контролюючих органів області, структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, голови районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад тощо.

Поряд з іншими, винесеними на порядок денний, розглянуто питання щодо ситуації на кордоні з Росією, суспільно- політичну ситуацію в Сумській області та стан виконання Указу Президента України від 21.07.2014 № 607/2014 «Про часткову мобілізацію».

За результатами проведення колегії керівникам структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації надано вказівку щодо забезпечення правопорядку та сприяння в проведенні часткової мобілізації відповідно Указу Президента на території області.