Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

18 червня відзначається День дільничного інспектора міліції

18 червня відзначається День дільничного інспектора міліції. З цим святом працівників та ветеранів служби привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош та тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Владислав Якименко.

         Зокрема Іван Боршош підкреслив, що дільничні інспектори - це люди, які постійно на виду, працюють з раннього ранку до пізнього вечора, практично без вихідних, щодня спілкуються з населенням і дуже часто в одній іпостасі поєднують і слідчого, і оперативника, і психолога, і соціолога, і те що представники цієї складної професії удостоєні окремої святкової дати в календарі - це визнання державою їх особливої ролі в підтриманні правопорядку та забезпеченні миру і спокою громадян України.

         Також він подякував дільничним інспекторам за добросовісну службу, небайдужість до життєвих проблем і негараздів людей, надання їм допомоги у скрутну хвилину, а найкращим з них вручив почесні грамоти та подяки голови обласної державної адміністрації.